Zeleninové koktejly pro jarní očistu

Zeleninové koktejly pro jarní očistu

Send by e-mail
 • Když přichází jaro, je čas na očistnou kúru. Po zimě býváme unavení a bez energie. V zimních měsících náš organismus trpěl absencí sluníčka, a tím také nedostatečným přísunem vitamínů. Přicházejí jarní chřipky a nachlazení, které nás postihují kvůli chybějící přirozené detoxikaci organismu.


  Vyčistěte své tělo a dodejte mu vitamíny

  S přicházejícím jarem potřebujeme proto stravu, která nás pročistí a odlehčí nám nejen po fyzické, ale i po psychické stránce. Způsobů, jak na jaře detoxikovat organismus je mnoho, ale mezi nejlepší řešení patří určitě koktejly z ovoce a zeleniny. Díky nim se náš organismus nejen vyčistí, ale také dostane pořádnou dávku vitamínů.
  Na jaře jsou klíčovým orgánem játra, a právě ta se skvěle čistí čerstvě lisovanými šťávami. Na jejich přípravu je vhodný kvalitní odšťavňovač. Tuto kúru bychom měli provádět každý rok, obzvláště pokud víme, že náš životní styl není úplně stoprocentní.


  Vyzkoušejte životabudič z ovoce a zeleniny

  Potřebujete 100 g listového špenátu, 100 g pokrájené kapusty, 100 g banánu, 1 oloupané kiwi a ½ pomeranče. Ze všech surovin připravíte šťávu v odšťavňovači.


  Nechte se nabudit zázvorem

  V odšťavňovači si připravte šťávu z 2 cm oloupaného zázvoru, 1 citronu, 1 jablka a 6 mrkví. Tahle kombinace vám dodá neuvěřitelnou energii.


  Probouzejte se plní energie

  Pokud máte pocit, že jste už nějakou dobu bez elánu a jen tak přežíváte, určitě zařaďte tyto očistné koktejly do svého jídelníčku. Vitamíny, pročištění organismu a sluníčko brzo způsobí, že se znovu začnete probouzet plní energie.

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.