Žádost o certifikaci restaurace

Žádost o certifikaci
v
v
Žádám o udělení Certifikátu a znaku Czech Specials dle stanovených podmínek.
Žadatel
*
*
*
*
*
Údaje o provozovně (tyto údaje budou uveřejněny na webu www.czechspecials.cz)
*
*
*
*
*
v
*
v
*
Kontaktní osoba pro projekt Czech Specials
*
*
*
Ostatní kontakty
*
*
Provozní informace
Otevírací doba 1
v
v
Otevírací doba 2
v
v
Kapacita, možnosti platby
+
-
+
-
Ostatní
NodeID:
Fotografie
Vložte fotografie vaší restaurace ve formátu jpg, max. 4 MB (první vložené foto se zobrazí v nabídce, další budou k dispozici ve fotogalerii):
  • Delete (Del)Odstranit
  • RefreshObnovit
  • UploadNahrát
Náhled 
Název 
Datum změny 
Velikost 
No data to display
Upload
Požadavky pro certifikaci
I. Profesní způsobilost
II. Transparentnost nabídky a poctivost v prodeji
III. Čistota a dobrý stav vybavení restaurace
IV. Obsluha a její přístup k hostovi
V. Kritéria české kuchyně
VI. Marketing
VII. Poplatek


Osobní údaje, které Czechtourismu v žádosti poskytujete, budou zpracovávány k uzavření a plnění smlouvy a za těmito účely:

  • a) Údaje o žadateli za účelem identifikace osoby, které je služba poskytována a za účelem komunikace s touto osobou v průběhu plnění smlouvy,
  • b) údaje žadatele mohou být uvedeny i na účetních dokladech, které jsou zpracovávány v souladu se zákonem o účetnictví a dalšími zákony upravujícími vedení účetnictví a problematiku daní,
  • c) údaje o provozovně, telefon pro rezervace a email pro rezervace budou publikovány na stránkách projektu Czech Specials www.czechspecials.cz za účelem propagace této provozovny,
  • d) kontaktní údaje kontaktní osoby pro projekt Czech Specials budou zpracovávány za účelem komunikace s žadatelem v průběhu uzavírání a plnění smlouvy.

K vašim údajům kromě zaměstnanců Czechtourismu mohou přistoupit i pracovníci společností, které provozují infrastrukturu, na které jsou webové stránky provozovány a společnosti, která pečuje o provoz a rozvoj těchto stránek. Dále pak vybraní pracovníci AHR ČR a AKC ČR, kteří na projektu spolupracují a pracovníci, kteří zajišťují kontrolu splnění podmínek certifikace.
Podrobnější informaci o zpracování osobních údajů agenturou Czechtourism získáte kliknutím na link Zásady zpracování osobních údajů v patičce této stránky http://partner.czechtourism.cz/cs-cz/privacy-policy.

Odeslat žádost o certifikaci