Vajíčkový salát
 
Jarní chřest se šunkou
 
Chřestový krém
 
Punčový dort
 
Koprová omáčka a vařeným vejcem
 
České zákusky
 
Vývar s petrželovým kapáním
 
Telecí kýta po pražsku
 
Hovězí vývar
 
Kachna pečená
 
Jehněčí medailonky v zelenině
 
Candát na červené čočce
 
České zákusky
České zákusky
 
Obložené chlebíčky
 
Smažená jablíčka
 
Hovězí maso s okurkovou omáčkou
 
Zabíjačkové pochoutky
 
Domácí sekaná
 
Buchty s povidly a tvarohem
 
Smažená jablíčka
 
Šulky aneb zelné závitky
 
Svíčková na smetaně
 

Aktuality

EFI Pivovar & Hostinec Ač Pivovar s Hostincem EFI není zrovna v srdci místa je snadno dostupný a pokud se tam vydáte, velice pěkně se vám odmění. Lehce rustikální charakter interiéru neznásilňuje, ale optimálně ladí s konceptem nabídky jak hlavně české kuchyně, tak piv. K tomu je třeba přičíst přesvědčivě potěšující práci personálu. Pro zpestření tu pak nabízejí překvapivě kvalitní nabídku steakového masa vyzrálého do optimálního stavu. Na talíři je potom křehké jako dort. A piva? Jedno jako druhé všechna znamenitá pečetěná umem tamního sládka.

Restaurace Beachclub Ládví Na nečekaném místě uprostřed sídliště v Ďáblicích na samém okraji metropole existuje překvapivý areál Beachclub Ládví. Vedle řady možností sportovního vyžití; ať už vrcholového či rekreačního; nabízí stejně pestrou nabídku gastronomickou. Tamní restaurace pracuje v mantinelech české kuchyně, vedle ní ale připravují recepty evropských ran jistoty. Velice často otevírají prostor také pro krmě podle asijského či mezoamerického scénáře.

Ekofarma Horní Chrášťany – Lhenice Po cestě klidnou zvlněnou krajinou se stády přežvykujících krav bude ekofarma v Horních Chrášťanech tím pravým cílem. Podlouhlá stavby s prosklenou verandou a chladnou, kuchyní vonící atmosférou hlavního lokálu je balzámem na duši sama o sobě. Aby ale vaše nálada byla ještě umocněna, o to se stará tamní šéfkuchař a sládek minipivovaru. Zajímavá série vlastních piv, k tomu receptury české tradiční kuchyně s chutěmi exponovanými na maximum vás naladí na růžovo. Vše pak pečetí krátká prohlídka atrakcí farmy.

Vybrané recepty

Kde se dobře najíst při cestování po Česku?

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.