Cena Czech Specials

Cena Czech Specials

Send by e-mail
 • Prvním nositelem tohoto titulu se stal pan Martin Jiskra, majitel a šéfkuchař restaurace Zájezdní hostinec U Jiskrů v Kbelnici. Jeho pojetí, a hlavně kvalita nabízené tradiční české kuchyně v jeho restauraci, kde využívá hlavně regionální suroviny, i úzká spolupráce s ostatními podnikateli v regionu, je vynikajícím příkladem vynikající prezentace a podpory české národní i regionální kuchyně.  Čestný titul „Nositel tradic české kuchyně“ bude udělován vždy v roce konání soutěže Kuchař roku, tzn. jednou za dva roky. O nositeli čestného titulu rozhodují společně zástupci agentury CzechTourism a Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

  Nositelem se může stát ten, kdo se v uplynulých letech nejvíce zasloužil o zviditelnění české kuchyně, kdo českou kuchyni nejen tvoří, rozvíjí, podporuje, ale i propaguje svými aktivitami doma nebo v zahraničí.

  Autorem uměleckého artefaktu je kuchař-kovář, pan Pavel Bortník.
   

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.