Uplynulé události

Veletrh Víno&Delikatesy

Veletrh Víno&Delikatesy

Send by e-mail
 • Již 18. rokem se ve dnech 22. - 24. dubna  letošního roku bude konat mezinárodní gastronomický veletrh Víno&Delikatesy, na výstavišti v Praze Holešovicích. Každý den je určen zemi či společnosti, která představí svá vína či delikatesy návštěvníkům veletrhu. , kterými jsou sommeliéři, majitelé hotelů a restaurací a v neposlední řade milovníci dobrého vína a delikates. Čas  od 11 hodin do 14 hodin je vždy pouze pro profesionály z gastronomie a od 14 hodin do 20 hodin je určen pro širokou veřejnost.
  Tradičně první den veletrhu je označován „Den moravských vín“, kdy návštěvníci jsou zváni ke stánkům moravských vinařů, aby ochutnali letošní vína a mohli je porovnat s ročníky předchozími.

  Druhý den „Den vín a delikates z Maďarska“ bude zaměřený na dovážená maďarská vína a delikatesy a zástupci jednotlivých společností představí celý sortiment produktů od známé maďarské „čabajky“ až po méně známá tokajská vína.
   
  Závěrečným dnem veletrhu bude „Den vín a delikates z Itálie“, kdy ve spolupráci se známým italským magazínem  La Cucina Italiana představí italští vystavovatelé sortiment italských vín a delikates.

  kdy?

 • 22.04.2015 - 24.04.2015

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.