Uplynulé události

Food Festival Luhačovice

Send by e-mail
 • Nahlédnutí do tajemství Luhačovické kuchyně od historie až po současnost je letošním tématem Food Festivalu Luhačovice. Na návštěvníky čekají historické recepty i výstava historických kuchařských knih, stejně jako moderní gastronomie luhačovských hotelů.
   
  Kromě vybraných menu pěti hotelů budete moci sledovat komentované vaření, ochutnat molekulární kuchyni nebo se dozvíte něco o tom, jak se vařilo na luhačovickém panství. Na programu bude výstava historických kuchařských knih, výlety do historie s okrašlovacím spolkem Calma, program pro děti, cooking show s  Jiřím Eichnerem, šéfkuchaři hotelových domů a dalšími odborníky, a především samozřejmě kulinářské speciality ve stáncích hotelů.

  Svou kuchyni letos představí hotely Resortu Luhačovice – Augustiniánský dům, Vega, Vyhlídka a Pohoda a lázeňský hotel Alexandria. Přijďte ochutnat gurmánské Luhačovice.

  Druhý ročník festivalu, který pořádá Resort Luhačovice, se letos odehraje v sobotu 16. srpna v areálu Luhaparku od 10:00 do 19:00 hod.

  Více informací a podrobný program ZDE.


  kde?

 • Areál Luhapark, Luhačovice

  kdy?

 • 16.08.2014 - 16.08.2014

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.