Vítáme nově certifikované restaurace

Vítáme nově certifikované restaurace

Send by e-mail
 • Jsme rádi, že se vše v gastronomii pomalu vrací do normálních kolejí a můžeme proto oznámit hned tři další certifikované restaurace Czech Specials.
  Při svých prázdninových cestách po Moravě určitě navštivte Pivovar Černý orel v Kroměříži, kde vám kromě vynikajícího jídla, jako je například kachní stehno se zelím, nabídnou i vlastní pivo, a toužíte-li po odpočinku, tak i pivní lázně.  V Krkonoších vás čekají hned dvě restaurace s obnoveným certifikátem Czech Specials.
  V Peci pod Sněžkou v restauraci hotelu Horizont můžete ochutnat vynikající regionální specialitu, Krkonošské kyselo, hustou polévku s houbami a vajíčkem zahuštěnou chlebovým kváskem, a když vám zbude v žaludku místo, tak ještě nadýchaný borůvkový knedlík.  Friesovy boudy ve Strážném vás určitě nasytí výbornou polévkou kulajdou, můžete si dát i brambory na loupačku nebo krkonošské sejkory, což jsou bramborové placky na sladko. Pokud vás sem zavede Krkonošská pivní stezka, tak právě zde ochutnáte vynikající pivo Fries, které se zde s láskou vaří.  https://www.cerny-orel.eu/
  https://www.hotelhorizont.cz/
  https://friesovyboudy.cz/  
   

  kdy?

 • 30.06.2020

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.