Uplynulé události

Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti

Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti

Send by e-mail
 • Hotel Port na břehu Máchova jezera zve na 6. ročník populární akce Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti, která proběhne v neděli 27.8. od 13 hod. v areálu hotelu.  Vinařství Château Valtice - Vinné sklepy Valtice přiveze bílý a růžový burčák i vybraná vína z vlastní produkce a z Vinařství Kovács. Další rozličné občerstvení připraví kuchařský tým hotelu Port. Až do večera bude hrát moravská cimbálová muzika Fjertůšek, kterou pravidelně prostřídá místní kapela Vosty Band a rozloučení s prázdninami na břehu Máchova jezera zpestří i další atrakce.   Plavby po jezeře
  Na okružní plavby po jezeře bude od hotelového mola každou celou hodinu vyplouvat výletní loď Máj a plavby budou zcela zdarma.   Mražené speciality
  Na stánku mrazírenské firmy Agrimex se budete moci zúčastnit soutěže či degustovat mražené ovocné dřeně a další pokrmy z mražených produktů a sami tak posoudit,kolik pravdy je ve zvědavost budícím hesle "čerstvější než čerstvé".

  Tahání koštýřem
  Na hlavním pódiu proběhne pod taktovkou Château Valtice soutěž v tahání koštýřem, která se v loňském roce velmi vydařila. 

  Linorytová dílna a rodinné kalendáře
  Zúčastní se i časopis S dětmi v Praze a spřízněné vydavatelství Scrumage. S autorkou oblíbeného Domácího rodinného kalendáře Petrou Cífkovou si děti i dospělí budou moci vytvořit vlastní linoryty.

  Soutěž pro děti
  Chybět nebude ani tradiční Velká dětská soutěž s dvěma slosováními o atraktivní ceny pro děti i dospělý doprovod. 

  Loutkové divadlo
  A těšit se můžete i na divadelní představení. To letos zajistí studio Damúza z Prahy, které přiveze loutkovou inscenaci na motivy pohádky Bohuslava Březovského - "Jakoubkovo splněné přání". Představení je vhodné pro děti od 5 let a herci z Damúzy jej během odpoledne zahrají hned dvakrát.   Vstup na akci i na veškerá představení je zdarma.

  Více informací na www.hotelport.cz
   

  kde?

 • Hotel Port - Máchovo jezero, Doksy

  kdy?

 • 27.08.2017 - 27.08.2017

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.