Uplynulé události

V rámci akce Retro gastronomie si Vysoká škola hotelová připomene 20 let své existence

V rámci akce Retro gastronomie si Vysoká škola hotelová připomene 20 let své existence

Send by e-mail
 • Ve středu 15. května se v atriu Vysoké školy hotelové v Praze (VŠH) uskuteční kulinářská akce „Retro gastronomie aneb 30 let od sametové revoluce“. Akce určená pro širokou veřejnost je spojena s oslavami 20. výročí existence vysoké školy. VŠH tak pokračuje v tradici tematicky zaměřených gastronomických akcí z předešlých let.  Hosté budou moci ochutnat řadu známých jídel a nápojů především z období 70. a 80. let minulého století. Chybět nebude třeba šunková rolka v aspiku, dršťková polévka, kuřecí prso s broskví a šťouchaným bramborem, nebo gothaj v bramboráku. Těšit se můžete i na skvělé kremrole, Míša řezy se šlehačkou, karamelové větrníky, nebo kokosové laskonky s čokoládovým krémem. K dobovým jídlům budou podávány i dobové nápoje. Prezentována bude také tehdejší slavnostní tabule a další zajímavosti.
  Více na https://www.vsh.cz/cs/o-skole/aktualni-zpravy/v-ramci-kulinarske-akce-retro-gastronomie-si-vsh-pripomene-20-let-sve-exi/
   

  kde?

 • VŠH, Praha 8, Svídnická 1

  kdy?

 • 15.05.2019 - 15.05.2019

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.