Uplynulé události

Garden Food Festival 2020

Garden Food Festival 2020

Send by e-mail
 • Nové termíny, změna vstupného, nový koncept Garden Food Festivalu!
  „Bezpečnost je pro nás prioritou“ říkají organizátoři, „a proto festival proběhne vždy na několika místech ve městě, abychom zamezili velkému množství lidí na jednom místě. Festivalem ožije celé město. Čekají vás stánky s workshopy, ochutnávky, degustace i speciální festivalové menu. Zajistíme možnosti rozestupů a na všech festivalových místech budou dostupné dezinfekční prostředky. Platit se budete s NFCtronem. Zbylé finance se budou vracet pouze elektronicky po dobu 14 dní od skončení akce. Dříve zaplatil každý návštěvník vstupné 150 Kč na místě nebo 100 Kč v předprodeji. Pro pětičlennou rodinu se staršími dětmi to znamenalo 750 Kč. Nově stačí zakoupit jediný čip na dobíjecím místě za 190 Kč pro celou rodinu nebo i partu přátel.“
   
  Kupte si náramek s čipem a pak už jen objevujte
  Žádné ploty, žádné omezení. Místo vstupného pro každou osobu si stačí koupit náramek s čipem a nabít na něj finance. Prodejce objevíte v různých zónách po městě, v klidu a bez front.
   
  Program po celém městě po několik dní
  Speciální nabídky prodejců, workshopy, kuchařské show nebo program pro děti. Aktivity spojené s Garden Food Festivalem probíhají po několik dní. Nikomu tak nic neuteče a rozhodně se nestane, že byste se někam nedostali.

  Podpora lokálních podniků
  Do Garden Food Festivalu jsou zapojeny i místní komunity. Lokální podniky jsou nyní jeho nedílnou součástí.

  A na co se můžete těšit!!
  Zkoušíte rádi exotické delikatesy? Nebo milujete spíše tradiční českou a regionální kuchyni? Garden Food Festival vám nabídne řadu speciálních a nezapomenutelných gastronomických zážitků. Představí zajímavé kulinářské koncepty z celé republiky i ze zahraničí, ochutnáte farmářské a lokální produkty, destiláty, tuzemská i světová vína či produkty z minipivovarů. V programovém menu nebudou chybět ani program pro děti, beauty zóna a hudební představení.  Více o Garden Food Festivalu v Rožnově pod Radhoštěm na https://www.gardenfoodfestival.cz/roznov-pod-radhostem.html# 

  kde?

 • Rožnov pod Radhoštěm

  kdy?

 • 27.07.2020 - 02.08.2020

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.