Uplynulé události

Farmářské trhy v Plzeňském Prazdroji!

Farmářské trhy v Plzeňském Prazdroji!

Send by e-mail
 • Czech Specials a Plzeňský Prazdroj spolupracují na 3 farmářských trzích v areálu pivovaru v Plzni. Přijďte si pochutnat a užít sobotní dopoledne.

  Těšit se můžete na své oblíbené prodejce a farmářské potraviny – namátkou jmenujme - Kunratické jahody,  pivo Prior a Světovar, zelenina od pana Kostky i Moniky, dobroty od kraviček přiveze Jaruška Martínková - Joma. Farma Držovice už balí kozí, kravské i ovčí sýry, jogurty, mléka... Ani o uzeniny nebude nouze - Dvořák Terešov, Angus, Dědova Spíž, Bubeníček... Lahůdky - zdravé mlsání Orido, Helena Macháčků se svýmu báječnými džemy a sirupy, Davidek s kořením, dobRawty - raw pochoutky. Pan Tejkal doveze žampiony a hlívu. Sady Nebílovy vás občerství moštem. Kuřátka a krůtičky vám nabídne farma Zephyr. Kompletní seznam najdete na www.plzensketrhy.cz.

  Máte poslední šanci vařit pod dohledem těch nejerudovanějších - členů Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR.  Kuchaři s vámi bude vařit třikrát za den (10h, 11h, 12h) - vždy tři dvoučlenné týmy složené z návštěvníků si uvaří fajnový oběd. Vařit se bude samozřejmě z produktů trhu.

  Těšíme se na vás od 8:00 do 13:00!


   

  kde?

 • Areál pivovaru Plzeňský Prazdroj

  kdy?

 • 19.09.2015 - 19.09.2015

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.