Uplynulé události

FRESH Festival Plzeň 2015

FRESH Festival Plzeň 2015

Send by e-mail
 • Apetit Festival je teď FRESH! Tak zní letošní motto oblíbeného kulinářského festivalu, který už popáté přinese možnost ochutnat skvělou gastronomii nejen ze západočeského regionu.Oficiálním spolupořadatelem akce se od letošního roku stala televize Prima, a tak se původní název Apetit Festival změnil podle kulinářské značky televize na FRESH Festival. V západočeské metropoli se velká kulinářská show odehraje od pátku 22. do neděle 24. května 2015, hlavní program se uskuteční u OC Plzeň Plaza.

  FRESH Festival letos slibuje jedinečné gastronomické zážitky a také celou řadu osobností spojených se špičkovým jídlem. „Přijďte se podívat na skvělé kuchařské show. Na hlavním pódiu  své umění ukáže ´zlý šéf´ Zdeněk Pohlreich, slovenský kuchařský mág, který mimo jiné působil jako zástupce šéfkuchaře v restauraci Jamieho Olivera, Marcel Ihnačák nebo Jiří Štift, vyhlášený šéfkuchař známý z televizní soutěže MasterChef,“ zve pořadatel festivalu Petr Jirásek. Tím výčet známých tváří nekončí. Své kuchařské umění ukáží také Ivan Vodochodský, Gondíci, Riccardo Lucque, Karolína z pořadu TV Prima a avantgardní kuchař Petr Koukolíček představí molekulární kuchyni a extrémní catering
   
  FRESH Festival bude mít nově i druhé pódium, ze kterého budou známé osobnosti vést kulinářské workshopy. Přijďte se naučit vařit se šéfkuchaři Pohlreichem, Ihnačákem či Štiftem, foodblogerkou Veronikou KOKO Kokešovou, s Karolínou z TV Prima, Markétou Hrubešovou, Petrem Havlíčkem nebo s Petrem Ocknechtem, který vytvoří speciality z hmyzu. „Pro čtyři vybrané návštěvníky budou připravené plně vybavené kuchyně, ingredience, nádobí a vše potřebné… Pod vedením známých osobností budou pokrmy vařit naživo společně s nimi,“ doplnil Petr Jirásek.

  kde?

 • Plzeň, park u OC Plaza Plzeń

  kdy?

 • 22.05.2015 - 24.05.2015

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.