Certifikované restaurace

Cukrárna-kavárna ŠarlotkaSend by e-mail

Kontakty

Cukrárna-kavárna Šarlotka Třída Čsl. legií 327
České Velenice 378 10
Telefon
E-mail
Web
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
-
úterý
-
středa
10.00 - 18.00
čtvrtek
10.00 - 18.00
pátek
10.00 - 18.00
sobota
10.00 - 18.00
neděle
10.00 - 18.00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
50
Nekuřácké
0
Terasa
16

Rodinná cukrárna a kavárna s domácími zákusky a výbornou kávou.

Doplňkové služby

Cukrárna a kavárna Šarlotka je rodinná cukrárna-kavárna v Českých Velenicích. Najdete nás na adrese třída Čsl. legií 327 v blízkosti základní školy naproti Outlet Shopu. V cukrárně-kavárně si můžete vychutnat lahodnou kávu, osvěžit se širokou škálou nápojů a ochutnat cukrářské výrobky z vlastní výrobny, případně vybrané lahůdky. Specialitou naší cukrárny je cukrářský výrobek Šarlotka a dortík Pavlínka.V naší cukrárně-kavárně můžete ochutnat pravou italskou kávu značky Pavan Caffé. Tato firma má 60-ti letou tradici, v které se promítla vášeň a láska k chutné a poctivé kávě. Caffé Pavan je v Itálii považována za synonymum pro vynikající praženou kávu. Milovnikům vína nabízíme vína Sv. Floriánek ze Šlechtitelské stanice Velké Pavlovice. Ve spolupráci s firmou Madami nabízíme široký sortiment domácích limonád a horkých nápojů. Confectionery and cafe Šarlotka is a family confectionery-cafe in České Velenice. You can find us at třída Čsl. legions 327 near the primary school opposite the Outlet Shop. In the pastry-shop you can enjoy delicious coffee, refresh yourself with a wide range of drinks and taste confectionery from our own factory, or selected delicacies. The specialty of our confectionery is the confectionery product Šarlotka a dortík Pavlínka. In our confectionery-café you can taste real Italian coffee of the Pavan Caffé brand. This company has a 60-year tradition, which has reflected the passion and love for tasty and honest coffee. Caffé Pavan is considered in Italy to be synonymous with excellent roasted coffee. For wine lovers we offer wines Sv. Floriánek from the Velké Pavlovice Breeding Station. In cooperation with the Madami company, we offer a wide range of homemade lemonades and hot drinks.

Režim platby

hotovost

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Karavanové stání u Dobráka

Stellplatz pro karavany a obytná auta je k dispozici po celý rok. Pozemek Karavany u Dobráka se nachází na travní ploše přímo před ubytováním Statek u Dobráka v Domaníně.

Karavanové stání u Dobráka


Statek u Dobráka

Statek u Dobráka leží v poklidné vesničce Domanín, vzdálené 4 km od lázeňského města Třeboň. Na statku pro vás máme připraveno šest apartmánů, které jsou vhodné pro dvě až osm osob.

Statek u Dobráka


Naučná stezka Koňská dráha u Dolního Dvořiště

Naučná stezka Koňská dráha se nachází v příhraniční oblasti mezi Horním a Dolním Dvořištěm a kopíruje malou část trasy bývalé koněspřežné železnice České Budějovice-Linec. Najdete zde také zrekonstruovanou polovinu mostního pilíře, mohutný násep a zbytky strážního domku.

Naučná stezka Koňská dráha u Dolního Dvořiště


Přírodní památka Horní Malše

Přírodní památka Horní Malše zahrnuje oblast řeky Malše a jejích přítoků od hranic s Rakouskem až po město Kaplice. Předmětem ochrany je biotop a populace perlorodky říční a populace vydry obecné. Významné jsou příznivé chemické a fyzikální parametry vody.

Přírodní památka Horní Malše