Certifikované restaurace

Cukrárna For YouSend by e-mail

Kontakty

Cukrárna For You Mírové náměstí 101
Broumov 101 55001
Telefon
E-mail
Web
budou v květnu
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
8:30 - 15:30
úterý
8:30 - 15:30
středa
8:30 - 15:30
čtvrtek
8:30 - 16:00
pátek
8:30 - 16:00
sobota
8:00 - 11:00
neděle
-

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
17
Nekuřácké
0
Terasa
0

Doplňkové služby

Otevřeli jsme v roce 2020. Nabízíme zákusky i chlebíčky od rodinné pekárny. Vyrábíme si vlastní zmrzlinu a prodáváme regionální produkty nejen Broumovska. Doplňkový prodej je kuličková zmrlina, nápoje, italské produkty. Kávu si vozíme z Itálie. V cukrárně se konají worskhopy s názvem "Vyrob si svůj produkt", kde místní učí ostatní třeba recyklovat starý kalendář a vyrobit si z něj dárkovou tašku. Také pořádáme cestopisné besedy s ochutnávkou. Zákazníci - hlavně místní - se k nám vrací. Cílem založení cukrárny bylo oživit náměstí města Broumova. Propojit místní regionální produkty a lidem tak ukázat a dát, to co tu v regionu máme. Vzniklo pevné pracovní místo a v sezóně nám tu pomáhají studenti. Srdcem cukrárny není jen její sortiment, ale i její pracovní tým. Zákusky snídáme také, protože to nejde nevzít si :)

Režim platby

hotově od května 2022 bude možnost platby kartou

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Šimkovy sady v Hradci Králové

Nejrozsáhlejší královéhradecký park má rozlohu 18 ha a jeho návrh zpracoval Josef Gočár v roce 1925. V roce 2014 se otevřely po rekonstrukci, jejíž návrh připravil Pavel Zadrobílek.

Šimkovy sady v Hradci Králové


Jezdecká trasa Vítězná – Albeřice

Projeďte se po úpatí Černé hory, podél Javořího potoka až k přechodu do Polska.

Jezdecká trasa Vítězná – Albeřice


Jezdecká stezka přes Horní Maršov

Poznejte východní Krkonoše z koňského sedla! Jezdecká trasa vede od hraničního přechodu v Horních Albeřicích přes Janské Lázně až do Bolkova. Užijte si se svým koněm pěkný výlet.

Jezdecká stezka přes Horní Maršov


Hradec Králové s průvodcem

To nejlepší z Hradce Králové poznáte se zkušeným průvodcem během 60 až 90 minut. Ukáže vám zajímavé budovy, historická místa a bude vám vyprávět poutavé příběhy s nimi spojené.

Hradec Králové s průvodcem