Certifikované restaurace

Cukrárna For YouSend by e-mail

Kontakty

Cukrárna For You Mírové náměstí 101
Broumov 101 55001
Telefon
E-mail
Web
budou v květnu
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
8:30 - 15:30
úterý
8:30 - 15:30
středa
8:30 - 15:30
čtvrtek
8:30 - 16:00
pátek
8:30 - 16:00
sobota
8:00 - 11:00
neděle
-

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
17
Nekuřácké
0
Terasa
0

Doplňkové služby

Otevřeli jsme v roce 2020. Nabízíme zákusky i chlebíčky od rodinné pekárny. Vyrábíme si vlastní zmrzlinu a prodáváme regionální produkty nejen Broumovska. Doplňkový prodej je kuličková zmrlina, nápoje, italské produkty. Kávu si vozíme z Itálie. V cukrárně se konají worskhopy s názvem "Vyrob si svůj produkt", kde místní učí ostatní třeba recyklovat starý kalendář a vyrobit si z něj dárkovou tašku. Také pořádáme cestopisné besedy s ochutnávkou. Zákazníci - hlavně místní - se k nám vrací. Cílem založení cukrárny bylo oživit náměstí města Broumova. Propojit místní regionální produkty a lidem tak ukázat a dát, to co tu v regionu máme. Vzniklo pevné pracovní místo a v sezóně nám tu pomáhají studenti. Srdcem cukrárny není jen její sortiment, ale i její pracovní tým. Zákusky snídáme také, protože to nejde nevzít si :)

Režim platby

hotově od května 2022 bude možnost platby kartou

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Útulny na Via Czechia – ve výstavbě

Na dálkových trasách Via Czechia vznikne 150 útulen, v roce 2024 má vzniknout prvních 20. Budou je stavět Lesy ČR. Za projektem stavby včetně statického posudku stojí Landa Ruhmkorf Landscape Architekti.

Útulny na Via Czechia – ve výstavbě


Naučná stezka Havlovice – poznávací okruh U nás

Poznávací okruh U nás v Havlovicích informuje širokou veřejnost o historii, místopisu, přírodních a kulturních zajímavostech a také o současnosti Havlovic.

Naučná stezka Havlovice – poznávací okruh U nás


Kostel sv. Jakuba Většího v Bílé Třemešné

Kostel s gotickým jádrem z konce 14. století je nejvýznamnější památkou Bílé Třemešné. Po husitských válkách zpustl a po roce 1680 byl zbarokizován.

Kostel sv. Jakuba Většího v Bílé Třemešné


Jízdárna Kinských – expozice chovu koní plemene Kůň Kinský

V Jízdárně na zámku Karlova Koruna se nachází tematická expozice "Kopytem se, kopytem tam" mapující zrod a věhlas zdejšího chovatelského skvostu – Koně Kinských. Objekt Jízdárny prošel mezi lety 2020-2022 rekonstrukcí a nyní nabízí multifunkční i výstavní prostory.

Jízdárna Kinských – expozice chovu koní plemene Kůň Kinský