15.10. startuje Gastrofestival Czech Specials

15.10. startuje Gastrofestival Czech Specials

Send by e-mail
 • Jako rozmanitou, tradiční a zároveň pokrokovou chce představit českou kuchyni jedinečný Gastrofestival Czech Specials. Ten startuje 15. října v certifikovaných restauracích a poběží až do 5. listopadu. Navštivte gastrofestival v certifikovaných restauracích Czech Specials a využijte možnost ochutnat některé z 50 výtečných tříchodových menu připravených z regionálních surovin za speciální cenu.

  Do festivalu je zapojeno 50 restaurací po celé České republice. Všechny jsou certifikovanými restauracemi Czech Specials, což zaručuje, že se jedná o restaurace, ve kterých jsou hostům nabízeny tradiční české pokrmy v odpovídající kvalitě. Seznam všech restaurací zapojených do festivalu naleznete na: gastrofestival.czechspecials.cz.
   
  Organizování festivalu je jednou z aktivit projektu Czech Specials, který je partnerským projektem agentury CzechTourism, Asociace hotelů a restaurací a Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

  kde?

 • certifikované restaurace Czech Specials
  (jejich seznam naleznete ZDE)

  kdy?

 • 15.10.2014 - 05.11.2014

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.