Certifikované restaurace

Restaurace AtriumSend by e-mail

Kontakty

Restaurace Atrium Truhlářská 16
Praha 1 110 00
Telefon
+420 211 159 650
E-mail
reservation@hotel-grandmajestic.cz
Web
www.hotel-grandmajestic.cz/cs/restaurace-praha
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
12 - 22
úterý
12 - 22
středa
12 - 22
čtvrtek
12 - 22
pátek
12 - 22
sobota
12 - 22
neděle
12 - 22

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
0
Nekuřácké
120
Terasa
0

Příjemná hotelová restaurace blízko náměstí Republiky s moderní gastronomií a s nabídkou klasických českých specialit.

Doplňkové služby

automatické hasící zařízení, bezplatné WiFi, dětská židle k dispozici, hosté dostávají tištěnou účtenku, klimatizace, kohoutková voda zdarma, omalovánky a pastelky k dispozici, oslavy, party, počítač s připojením na internet, protipožární signalizace, reprodukovaná hudba, salonek, svatby, taneční prostor, televize velkoplošná, teplá jídla po celý den, vinné degustace na objednávku či příležitostn

Režim platby

hotově, kreditní karta, fakturou

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Café Sofa

Café Sofa je kavárna v Dejvicích s výběrovou kávou, japonskými dezerty a skvělým jídlem.

Café Sofa


Skvělé Česko

Zažijte skvělou zábavu skrze únikovou hru, která vás zanese do jiného světa. Máme pro vás jednu ze světově nejpopulárnějších her, která předčí všechna vaše očekávání. Když vás sevře nepropustná džungle, neutečete. Jediná cesta ven je zdolat všechny její nástrahy. Dokážete to?

Skvělé Česko


Dana Bezděková Jewellery

Dana Bezděková je stálicí na české šperkařské scéně. Věnuje se zejména scénickému a ateliérovému šperku, v posledních letech také originálním a příjemně nositelným kolekcím. Šperky si můžete prohlédnout a vyzkoušet v unikátním prostoru SmetanaQ Showroom.

Dana Bezděková Jewellery


Du Coeur – šperkařská značka

Du Coeur znamená v překladu ,,od srdce“. Kristýna Černá, zakladatelka značky, k celé značce takto přistupuje. Každý produkt je navržen a vytvořen s citem, tak, aby se v něm jeho nositelky cítily dobře a s přáním, aby se stal jejich osobním talismanem.

Du Coeur – šperkařská značka