Certifikované restaurace

BecherplatzSend by e-mail

Kontakty

Becherplatz T. G. Masaryka 57
Karlovy Vary 36001
Telefon
+420353599999
E-mail
restaurant@becherplatz.cz
Web
becherplatz.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11 - 22
úterý
11 - 22
středa
11 - 22
čtvrtek
11 - 22
pátek
11 - 22
sobota
11 - 22
neděle
11 - 22

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
200
Nekuřácké
0
Terasa
0

Doplňkové služby

Restaurace Becherplatz s pivovarem Karel IV. a kavárna Becherplatz v prostorách bývalé továrny Becherovky. Koncept: Tradice & Umění

Režim platby

Hotovost Karta

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Vila Preciosa Karlovy Vary

Vila Preciosa je součástí nejhonosnější karlovarské vilové kolonie tradičně označované jako Westend, jež se vyvíjela již od sedmdesátých let 19. století. Byla postavena v letech 1902–1903 ve stylu vznosné francouzské neorenesance, stavitelem i stavebníkem byl Josef Waldert (1849–1927).

Vila Preciosa Karlovy Vary


Jóga Mariánské Lázně

Nabízíme bohatý výběr lekcí jógy, dechových cvičení, meditací, obličejové jógy a paddleboard jógy. Nezáleží na vašem věku, pohlaví, nebo úrovni zkušeností – jóga je pro každého. Připojte se k nám a objevte blaženost a rovnováhu, kterou jóga může přinést do vašeho života.

Jóga Mariánské Lázně


Palác Sparkasse v Karlových Varech

Palác Sparkasse je součástí městské památkové zóny v Karlových Varech. V přízemí domu se nachází galerie Display vystavující díla, která přímo v budově vznikají. Zbytek budovy postupně zaplní kulturní aktivity.

Palác Sparkasse v Karlových Varech


Mazlinkov – rodinný apartmán přizpůsobený i těm nejmenším

Mazlinkov vznikl na míru rodičům s miminky, batolaty i předškoláky. Dorazte zažít první místo, které se opravdu stará o specifické potřeby vás a vašich malých lásek. Vyladěno do takového detailu, že se vám nebude chtít zpět domů.

Mazlinkov – rodinný apartmán přizpůsobený i těm nejmenším