Uplynulé události

Ryby na Baťáku 2016

Ryby na Baťáku 2016

Send by e-mail
 • Prodej čerstvých chlazených mořských ryb formou originálního rybího trhu s grilováním na Baťově kanále. Přístav Strážnice zve na 2. ročník akce Ryby na Baťáku 2016, která nabízí možnost po dobu tři dnů od 18:00- 22:00 hodiny zakoupit celou či porcovanou mořskou rybu vlastního výběru z naší nabídky.
  Součásti rybího trhu bude možnost ugrilovat zakoupené ryby pod dohledem našeho kuchařského guru z jeho originálním receptem. Nabízime také možnost vychutnat si váš "úlovek´ stylově na jedné z kotvících lodi Info u obsluhy. V nabídce na vás čeká možnost vychutnat steaky ze žraloka, mečouna a oblíbeného tuňáka.
   
  Jako přílohu k mořským rybám jsme připravily několik variant:
  wok hranolky
  máslový kukuřičný klas solený z páry
  rozpečené bagetky (česneková, máslová, bylinková)
   
  Zvveme všechny návštěvníky, kteři s námi grilují na speciální nabídku nápojů. Milovníky lokálního vína potěši cenově zvýhodněná degustační sklenička z vinařství BOTUR.

  kde?

 • Strážnice, Slovácko, Jižní Morava

  kdy?

 • 18.08.2016 - 20.08.2016

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.