Uplynulé události

Čokoládový festival v Českých Budějovicích

Čokoládový festival v Českých Budějovicích

Send by e-mail
 • Na Čokoládový Festival 2016 se můžete vydat do Českých Budějovic, a to od 28. do 30. října. Akce je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit a skvěle si pochutnat.
  Na českobudějovické výstaviště zamíří všichni milovníci čokolády. Uskuteční se zde Čokoládový Festival s výstavou obalů čokolád z celého světa, kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami. Můžete zde ochutnat čokoládové pivo, vafle, fondán, čokoládové víno, čoko-kebab a další dobroty.
   
  Čokoládový Festival 2016 v Českých Budějovicích pořádaný agenturou ChrisFromParis je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

  kde?

 • České Budějovice
  Výstaviště České Budějovice a.s. (ChrisFromParis)
  Husova 523
  370 21 České Budějovice
  Tel.:+420 387 714 911
  Email:info@vcb.cz
  WWW:www.cokoladovy-festival.cz

  kdy?

 • 28.10.2016 - 30.10.2016

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.