Vyhlášení vítěze soutěže Co se vařilo za první republiky

Vyhlášení vítěze soutěže Co se vařilo za první republiky

Send by e-mail
 • Rádi bychom všem účastníkům soutěže „Co se vařilo za první republiky" poděkovali za zaslané fotografie vlastnoručně připravených pokrmů inspirovaných pořadem Kluci v akci

  Soutěžilo se o tyto pokrmy:
  Pokrm č. 1 – Zapečený krém z kozího sýra a dýně
  Pokrm č. 2 – Pečený králík, mrkev dušená v seně a brambory v popelu

  Výběr nebyl vůbec jednoduchý, jelikož si většina z vás dala na jídlech z období první republiky opravdu záležet. Nakonec porota složená z profesionálních kuchařů a zástupců Pořadatele vybrala 4 vítězné fotografie a rozhodla o tomto umístění.

  Vítězem se stává pan Pavel Duchan, který nám poslal fotografie obou pokrmů a přidal i vtipný komentář. Získává tak účast na podzimním natáčení pořadu Kluci v akci, balíček od plzeňského Prazdroje a drobné propagační předměty s logem Czech Specials.

  O druhé a třetí místo se pak podělily paní Vendula Bednaříková a paní Eva Brožová. Obě dámy získávají drobné propagační předměty s logem Czech Specials.

  Všem výhercům moc gratulujeme a o předání výher je budeme informovat e-mailem.

  Vítězné fotografie budou zveřejněny na našem Facebooku.

  Krásné léto plné jedinečných chutí, vůní a gastronomických zážitků Vám přeje
  Tým Czech Specials.

   

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.