VIII. ročník Grand Restaurant Festivalu

VIII. ročník Grand Restaurant Festivalu

Send by e-mail
 • VIII. ročník Grand Restaurant Festivalu nabídne mimořádně atraktivní téma! Motto “Baroko na talíři“ bude provázet celý ročník Grand Restaurant Festivalu, který proběhne v 91 prestižních restauracích Maurerova výběru Grand Restaurant v celé České republice 15.1. - 28.2. 2017 a umožní lidem ochutnat vysokou gastronomii za přijatelnou cenu!

  Ochutnáte zvýhodněné degustační menu inspirované lokálními surovinami, kreativitou těch nejlepších šéfkuchařů v zemi a samozřejmě – barokem.
  Grand Restaurant Festival bude i tento rok nabízet doprovodný program, kterým jsou Mňam Zážitky. Prvním z nich je tématický večer s názvem Půlnoční Baroko, který o půlnoci 15.1.2017 zahájil celý festival. 
  Na téma "Baroko na talíři" nezapomněla ani další část doprovodného programu. Barokní Procházku starobylou Prahou s Pavlem Maurerem se zastávkami v restauracích špičkových (5*) hotelů – Augustine, Le Grill a v restauraci Bellevue vyšperkuje například i netradiční návštěva kostela sv. Mikuláše spolu s mnohými historickými zajímavostmi.
  Na vlastní průzkum se můžeme vydat díky Mňam Balíčkům, které spojují špičkové kulinární požitky s ubytováním ve výjimečných lokalitách. V široké nabídce jsou i speciální Mňam Brunche. 

  Grand Restaurant Festival se opět představuje jako jedna z největších a nejkvalitnějších gastronomických akcí v naší zemi a rozhodně byste si ho neměli nechat ujít.

  kde?

 • Česká republika

  kdy?

 • 15. 01. 2017 - 28. 02. 2017

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.