Restaurace Beachclub Ládví

Restaurace Beachclub Ládví

Send by e-mail
 • Mezi dvěma řadami sídlištních domů s kapacitou prostředně velkých vesnic existuje navýsost atraktivní sportovně relaxační komplex.

  Téměř dvě desítky pískových kurtů na plážový volejbal a řada dalších sportovních i zábavných zařízení, to je arzenál, kterým Beachclub Ládví atakuje potenciální návštěvníky. Není totiž uzavřeným členským klubem, otevírá se i široké veřejnosti. Hlavním magnetem vedle sportu a zábavy je zde navíc i plnohodnotná restaurace se širokou nabídkou.  Hlavní lokál je veliká prostora s až marnotratně situovaným mobiliářem. Stoly jsou rozmístěny s odstupy, které dávají pocit příjemného soukromí. V letním období je však těžištěm dění rozsáhlá plocha pod slunečníky s přímým kontaktem na ústřední dvorce.
  Co se nabídky týká, restaurace si nezadá s mnohými podniky daleko vyšších ambicí. Denní i stálé menu mají řadu vějiček, na které lákají hosty ze širokého okolí. Česká kuchyně například je parketou, na níž šéfkuchař strojí její nejosvědčenější receptury. Pracuje s kvalitní surovinou a přípravy z menší či větší části aktualizuje vlastní invencí. Vždy však tak, aby nezměnil tradiční linii základních chutí.    Vedle toho jsou samozřejmě na repertoáru i osvědčené jistoty z vyhlášených kuchyní světa.
  Na denním programu tak vedle sebe objevíte gulášovku vedle boloňských lasagní se sýrem Grana Padano, tomatovou omáčkou a bazalkou. Čočkový dhal s cizrnou, česneková zakysaná smetana, koriandr, sezam, chilli, limetka a pita chléb zase soupeří o přízeň třeba s grilovaným hermelínem s brusinkami, listovými saláty, olivovým olejem, maldonskou mořskou solí a opečeným toastem. Svou výseč v menu mají i krmě s asijskými kořeny či v duchu kuchyní Latiny. Přece jen jsou při sportování snadněji stravitelné než třeba kačena se šesti. Ale v sortimentu narazíte i na tu.  Renomé kuchyně podporuje i trvalý zájem o rozvoz, mnozí si objednaná jídla vyzvedávají osobně.
  I když nejste zrovna přeborníky v plážovém volejbalu a možná si jen cvičně připomenete někdejší výkony ve stolním tenisu, nezapomeňte na restauraci. Stojí za návštěvu třeba i „jen“ pro něco rychlého do ruky.  Možná pobyt zde vyvolá zážitky z dovolené ve Středomoří. Jenom ten svůj kousek moře si budete muset promítnout jen v myšlenkách.
   
  Chabařovická 1125/4, Praha 8 180 00
  tel.: +420 608 862 74, e-mail: recepce@sportladvi.cz, https://beachklubladvi.cz
  otevřeno: Po – Ne 08.00 - 22.00 (kuchyně Po – Ne 11.00 - 21.00)

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.