Pivní festival v Plzni

Pivní festival v Plzni

Send by e-mail
 • První květnový víkend patří v Plzni už téměř tradičně nezávislému pivnímu festivalu Pivnifest.cz.  Festival se opět odehraje v prostorách bývalého kulturního domu Inwest, takže ho při návštěvě Plzně opravdu nemůžete minout.


  Demokratický festival – všechny pivovary jsou si rovny

  Pokud se za ochutnávkou zlatavých moků do Plzně vypravíte, nebudete litovat. Určitě totiž bude co ochutnávat! Na Pivním festu svá piva prezentují jak velké, tak i menší regionální pivovary. Své žíznivé rty tak svlažíte nejen Gambrinusem, Svijany, Pilsner Urquellem, ale také třeba Chodovarem, jehož světlá 11° vyhrála minulý rok cenu návštěvníků. Zkrátka budete moct ochutnat na 150 druhů lahodných piv ze tří desítek pivovarů. Světlá, polotmavá i černá.
  Pokud vás pouhé pití piva neuspokojuje, můžete se také zúčastnit běhu pro opravdové sportovce, jak ho tým Pivního festivalu označuje. Je to totiž skutečně výzva. Poběžíte 8 km od hospůdky k hospůdce a všude si dáte malé pivo – to aby mohly soutěžit i dámy. Čekají vás hodnotné ceny a všechny nezdolné odvážlivce také afterparty v poslední hospůdce.


  Výčepní předvedou svou zručnost a vy můžete taky!

  Pivní běh ovšem nebude jediný, v čem budete moci poměřit své síly s ostatními návštěvníky. Soutěží bude mnohem více a spolehlivě se zabaví celá rodina, takže se nemusíte bát vzít s sebou své blízké a užít si příjemný a hlavně zábavný víkend.
  Na festivalu nepůjde jen o ochutnávky, ale svou zručnost vám tu předvedou také mistři výčepní. Tato exhibice se bude odehrávat na pivní stage, kde se budete moci předvést i vy. 

  Foto: David Marvan

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.