Jak jsme na tom s knedlíky?

Jak jsme na tom s knedlíky?

Send by e-mail
 • V rámci několika akcí jsme si udělali malý průzkum, jehož cílem bylo zjistit, který druh knedlíků je u nás nejoblíbenější. Celkem 570 respondentů, a to 54% žen a 46% mužů, odpovídalo na otázku: Které knedlíky máte nejraději? Možnost volby byla mezi knedlíkem houskovým, bramborovým a ovocným. Velmi těsně zvítězil knedlík bramborový, jako favorita ho označilo 54% všech respondentů.  Bramborový knedlík absolutně zvítězil u žen, muži se více klonili k houskovému knedlíku. Ovocný knedlík jako takový měl 22% oblibu, spolu s dalším druhem knedlíku ho zaškrtlo dalších 37% odpovídajících. Pouze 2% respondentů uvedla, že knedlík nemusí vůbec. Z této mini ankety vyplývá, že knedlíky z našich talířů jen tak nezmizí!
  (Zdánlivá disproporce v procentním rozložení preferencí je způsobena tím, že část respondentů označila dvě varianty – bramborový i ovocný či houskový a ovocný knedlík.)

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.