Gastronomický festival Food Parade opět přináší program k nakousnutí

Gastronomický festival Food Parade opět přináší program k nakousnutí

Send by e-mail
 • První zářijový víkend (6. a 7. září) provoní zahrady zámku Trója nespočet lahodných vůní. Uskuteční se zde již čtvrtý ročník festivalu jídla a pití Food Parade, který se v letošním roce spojil s Mezinárodním dnem kuchařů, návštěvníkům nabídne neopakovatelný gurmánský zážitek. Během soboty a neděle se tu na jednom místě představí na 20 předních restaurací z Prahy a okolí a více než 25 farmářských stánků a stánků s delikatesami. Kromě degustačních menu jednotlivých restaurací, vybraných delikates a nápojů se hosté mohou těšit na bohatý doprovodný program. Ten bude letos doplněn o finále gastronomické soutěže Food Cup Czech Specials. O vítězství v soutěži se utkají: Villa Patroit z Mariánských Lázní, Švejk U Pětatřicátníků z Plzně, Pivovar Faltus z České Třebové a restaurace Prominent z Brna. Jako již tradičně budeme volit dva vítěze – jeden vzejde z hodnocení vítězné poroty, druhého vyberete vy – účastníci festivalu a máte opět šanci vyhrát hodnotnou cenu.
  Prostřednictvím naší soutěže Food Cup Czech Specials se snažíme ukázat českou kuchyni v celém jejím bohatství a kráse a také se snažíme zvýšit povědomí o české regionální gastronomii. V programu nechybí ani kuchařská soutěž pro návštěvníky a nadšence gastronomie. Festival je určen pro milovníky dobrého jídla a pití všech věkových kategorií. Pro nejmenší návštěvníky je zde připraven dětský koutek se zábavným programem. Více informací naleznete na stránkách festivalu.

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.