Uplynulé události

Víno bez hranic - Wein ohne Grenzen

Víno bez hranic - Wein ohne Grenzen

Send by e-mail
 • Třetí ročník festivalu Víno bez hranic - Wein ohne Grenzen vypukne o víkendu 19. a 20. srpna 2016.  Jihomoravské Valtice budou patřit všem, kdo mají rádi dobré víno, dobré jídlo a dobrou hudbu. Těšit se můžete na největší letní přehlídku vína ve střední Evropě.
  Festival má charakter přehlídky vybraných moravských a rakouských vinařství, které se představí v rámci degustací i doprovodného programu Putování za vinaři - v krásných prostorách nově zrekonstruované jízdárny zámku Valtice. 
  Vyznavači kulinářského umění budou moci ochutnávat kuchařům přímo z pánve, jak z české tak i rakouské. Do slavnosti "mlsných jazýčků" se přímo v degustačním sále zapojí valtická restaurace Albero v česle s šéfkuchařem Milanem Hoštickým a protiváhu bude zabezpečovat schrattenberská restuace Zesch, která nabídne to nejlepší z rakouského gurmánství. 
  Letos potvrdilo účast rekordních 28 vinařství z Moravy a Dolního Rakouska. Návštěvníci tak v chladných prostorách zámku budou moci ochutnávat ze stovek vín. Těšit se můžete na premiérovou ochutnávku valtických vín VOC z odrůd Ryzlink Rýnský a Sylvánské zelené,  reprezentované předními valtickými vinařstvími. Na své si přijdou i řidiči, těhotné ženy a všichni, kdo nemohou pít alkohol - k ochutnání budou připravena nealkoholická a nízkoalkoholická vína Vinselektu Miloš Michlovský.

  kde?

 • Valtice, Jižní Morava

  kdy?

 • 19. 08. 2016 - 20. 08. 2016

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.