Uplynulé události

Prvomájový degustační večer a afrodiziakální menu

Prvomájový degustační večer a afrodiziakální menu

Send by e-mail
 • Máj je lásky čas. A láska, jak známo, prochází žaludkem. Na vlastní kůži se o tom mohou přesvědčit návštěvníci Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích, kde se v pátek 1. května uskuteční Prvomájový degustační podvečer zasvěcený ochutnávce pokrmů s afrodiziakálními účinky.

  Degustací bude provázet odborník na etiketu stolování Alexandr Burda ze Slezské univerzity v Opavě. Hosté se zábavnou formou dozví řadu zajímavých informací, které mimo jiné objasní, proč některé suroviny či pokrmy povzbuzují milostnou touhu. Dojde i na připomenutí partnerské etikety a zásad správného stolování.

  Cena degustačního večera činí 1 190 Kč/osoba.  Menu degustačního večera:
  - Norský losos marinovaný v zeleném čaji
  - Bretaňská ústřice s limetkou
  - Pomalu pečená hovězí kýta s Waldorfským salátem
  - Kuřecí Supreme podlévané silnou šťávou s pošírovaným chřestem, mladé brambory
  - Žloutkový krém s dukátovou drobenkou, čerstvé jahody s maldon solí
   


  Tip: Spojte návštěvu Prvomájové degustace s vícedenním romantickým pobytem ve dvou v lůně Beskyd. Spa hotel Lanterna**** nabízí komfortní ubytování s neomezeným vstupem do dvou wellness center (menšího L-Spa v hotelu Lanterna a Wellness Horal v 3,5 km vzdáleném Wellness Horal). Pro páry je jako stvořený pobyt Romantické hýčkání, který zahrnuje i snídani do postele, masáž, obličejové ošetření a také sekt a mísu ovoce na uvítanou.

  kdy?

 • 01. 05. 2015 - 01. 05. 2015

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.