Uplynulé události

Food Festival Karlovy Vary

Food Festival Karlovy Vary

Send by e-mail
 • Food Festival Karlovy Vary 2015 připravuje opět po roce své chutě pro místní i návštěvníky Karlových Varů na sobotu 2. května před hotel Thermal.

  Nejlepší šéfkuchaři se sejdou předvést se svými týmy své kuchařské umění, ale také si sami zasoutěží v prvním MAKRO Karlovarském burgrování. Začínající kuchařská generace se utká o Food Cup 2015 a svého vítěze za karlovarský region vybere projekt Czech Specials.

  Fórum města Karlovy Vary odstartuje sérii debat s občany

  Program na pódiu nabídne barmanskou show, soutěže za účasti odvážných kuchařů a kuchařek z řad festivalových hostů a na závěr nebude chybět tradiční běh, letos pod taktovkou Svatopluka Kuřátka. Nenechte si Zahájení lázeňské sezóny v Karlových Varech a Food Festival v žádném případě ujít. Město Karlovy Vary, agentura CzechTourism - projekt Czech Specials, společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. a všechny přihlášené týmy se těší na hojnou účast. Karlovarskenovinky.cz informovala Jitka Markusová, za Grandhotel Pupp Karlovy Vary, a.s.

  kde?

 • Karlovy Vary, před hotelem Thermal

  kdy?

 • 02. 05. 2015 - 02. 05. 2015

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.