Uplynulé události

Emanův piknik

Emanův piknik

Send by e-mail
 • Emanův piknik udělá radost všem příznivcům dobrého jídla, pití, hudby, zábavy a především se na něj mohou těšit děti. Jeho třetí ročník se uskuteční v sobotu 26. srpna v Karlových Varech. Park ve Smetanových sadech bude opět jeho hostitelem. Gurmánský zážitek pro celou rodinu. To je motto multikulturního jednodenního pikniku.   Emanův piknik je setkání příznivců dobrého jídla, hudby a zábavy všeho druhu. Cílem je dostat tuto ojedinělou akci do podvědomí nejen karlovarákům, ale i obyvatelům okolních měst kraje.   Emanův piknik slibuje bohatý program pro děti i pro dospělé. Děti se mohou těšit na kuchaře Emana a jeho program „Vaření s Emanem“, zábavnou gastro sportovní soutěž „Gastro pěti boj“, kuchařské koutky s „kuchtičkami“, kde si mohou sami upéct pizzu, sušenky cookies a vyrobit domácí těstoviny. Připraveny budou také soutěže pro úplně nejmenší návštěvníky, divadelní stan s loutkovým divadlem, ukázka hasičského zásahu a jejich techniky, skákací hrad, foto koutek. Každoročně se návštěvníci mohou účastnit veřejné soutěže, mohou ukázat svůj kuchařský um a zapojit se tak do soutěže o lákavé ceny. V předchozích dvou letech se soutěžilo o nejlepší štrůdl a bábovku, letos je tématem bramborák. „UPEČ, PŘINES, VYHREJ. „Upečte doma bramborák, přineste jej s sebou na piknik ochutnat, odborná porota určí vítěze. Nikdo neodejde s prázdnou, pro všechny účastníky jsou připraveny dárkové tašky od partnerů akce. 


  Na své si přijdou milovníci dobrého jídla a pití, takže si se sebou nemusíte brát žádnou svačinu. O pestrou nabídku jídla i pití bude postaráno. Využít lze výhodné koupě tzv. „Piknikového balíčku“ s dobrotami kuchaře Emana a lahodným vínem dle výběru. K dispozici v ceně balíčku k zapůjčení deka a sklo na víno. Deku si může každý přinést i vlastní a využít nabídky stánků s občerstvením.   Atmosféru pikniku bude dolaďovat živá muzika. Především v akustickém podání se představí nejen domácí hudební scéna. Na pódiu se vystřídají: Honza Zemene z Klášterce nad Ohří, Tereza Jakobová z Prahy, Filip Hromčík z Brna, ( vystoupí na pikniku již potřetí), dále pak skupiny Stripes of Glory z Ostrova a DiCaprio z Lokte. Z domácích zahrají Forteband SPŠ se zpěvačkou Stanislavou Knejflovou, zpěvačka Bartsha a skupina Liwid, všichni  z Karlových Varů.

  Akce je pořádána za podpory statutárního města Karlovy Vary a Živého kraje – Destinační agentury pro karlovarský kraj.

  VSTUPNÉ: 30,- CZK:
  Letošní novinkou pikniku jsou pásky na ruku, 4 vstupní brány
  a z důvodů bezpečnosti také mobilní oplocení akce.
  V ceně pásky: 1 x Mattoni 0,5 l (perlivá, neperlivá), tombola o ceny.

  VSTUPNÉ DĚTI 60,- CZK: Páska je určena dětem ve věku od 3 do 12 let. S touto páskou mají děti volný vstup na/do:
  - Kuchařské koutky s kuchtičkami (do vypotřebování ingrediencí)
  - Divadelní stan - loutkové divadlo (3 loutková představení)
  - Gastro pěti boj - soutěž

  www.facebook.com/emanuvpiknik
    

  kde?

 • Sobota | 26. 8. | Karlovy Vary | Smetanovy sady | 12°° - 20°°

  kdy?

 • 26. 08. 2017 - 26. 08. 2017

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.