Uplynulé události

Emanův piknik

Emanův piknik

Send by e-mail
 • Emanův piknik slibuje bohatý program jak pro děti, tak i pro dospělé. Emanův piknik je především věnován rodinám s dětmi. Děti se mohou těšit na kuchaře Emana a jeho program „Vaření s Emanem“ a novinkou bude zábavná gastro sportovní soutěž „Gastro pěti boj“, jehož tvůrcem je také kuchař Eman.
  Chybět nebudou ani oblíbené dětské koutky s kuchtičkami, kde si děti sami upečou pizzu nebo nazdobí Cupcake. Ve spolupráci s Divadelním spolkem LoutKa, který zahraje dvě loutkové pohádky, bude navíc pro děti nachystána dílna, kde si sami v doprovodu rodičů mohou vyrobit vlastní loutku. A spousta dalších atrakcí pro děti jako skákací hrad, malířský koutek, foto koutek. Zajímavostí bude také ukázka a nábor amerického fotbalu Karlovy Vary Warriors nebo hasiči v akci.
  Kdo by chtěl zakoupit nebo prodat nějakou věc do domácnosti, knihu, vázu, obraz, cokoliv, i ten si na pikniku přijde na své na Bazárku, co má styl s letní tématikou „Home and Design“. Na své si přijdou milovníci dobrého jídla a pití a kdo rád piknikuje na dece, může využít výhodné koupě piknikového balíčku s kuchyně kuchaře Emana a k dispozici mu bude k zapůjčení deka a sklo na víno. Deku si může každý přinést i vlastní a využít nabídku stánků s občerstvením.
  Soutěžit ve vaření bude i veřejnost přímo na pódiu. Kdo rád peče, se může přihlásit do veřejné soutěže. Přihlásit se může každý, pravidla jsou jednoduchá. Upeč, přines, vyhraj. Letošní téma je „Bábovka“. Pro výherce jsou přichystány věcné ceny, každý účastník obdrží dárkové tašky. Absolutní vítěz pak třílitrovou láhev bylinného likéru.
  Atmosféru pikniku bude dolaďovat živá muzika. Především na akustickém pódiu se představí domácí hudební scéna. Svou premiéru před veřejným publikem bude mít mladý písničkář, Lukáš Konvalina, jako host jej doprovodí Lukáš Body. Těšit se můžete na vtipné duo mladých zpívajících kytaristů, říkající si Dohromady štyři nohy, dále pak na talentovanou Bartshu, Miroslava Lišku z kapely Stripes of Glory, který zahraje akusticky společně se svými hosty. Svou premiéru, jako duo, budou mít na pikniku také sourozenci Lenka (zpěv) a Pavel (violoncello) Klvačovi z Kraslic, jež jsou členy formace Najazzlá kapela P.R.. Již na prvním ročníku sklidil velký úspěch zpěvák Filip Hromčík z Brna (skupina Megafon) a proto jej uslyšíte i letos. Úderem osmnácté hodiny se rozezní také hlavní pódium, kde se vám jako první představí šestičlenná folk rocková skupina muzikantů pod názvem Bezefšeho. Čardáš Klaunů je název jihlavské trojice, kterou jste minulý rok mohli zaznamenat jako předkapelu skupiny Čechomor na jejich turné. Absolutním hřebem a tečkou pikniku bude koncert domácích pop rockových Liwid, kteří avizují tento koncert jako poslední domácí v tomto roce. Vstup na piknik je zdarma, dětské atrakce budou zpoplatněny symbolickým dobrovolným vstupným. 

  kde?

 • Karlovy Vary

  kdy?

 • 27. 08. 2016 - 27. 08. 2016

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.