Uplynulé události

Dětská frgálová manufaktura - tento víkend v Resortu Valachy

Dětská frgálová manufaktura - tento víkend v Resortu Valachy

Send by e-mail
 • Jedinečnou příležitost vyzkoušet si výrobu frgálů, které patří k nejtypičtějším a nejoblíbenějším valašským specialitám, budou mít o nadcházejícím víkendu malí návštěvníci dětského zábavního parku Razulák v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

  Pro děti bude v prostorách Gril srubu Razula v areálu parku připravena dětská frgálová manufaktura pod vedením profesionální pekařky Resortu Valachy. Děti si s ní vyrobí svůj vlastní frgál, který si následně mohou vzít ke snězení s sebou domů. Obdrží na památku i účastnický certifikát, dozví se zajímavosti o historii tohoto valašského koláče a na jejich práci se přijde podívat strašidýlko Razulák.

  Dětská frgálová manufaktura se koná v sobotu 18. a neděli 19. července vždy od 10 a 15 hodin. Program včetně vyrobení frgálu trvá zhruba dvě a půl hodiny. Cena programu je 150 korun pro návštěvníky dětského parku a 250 korun pro návštěvníky bez vstupného do parku. Program je vhodný i pro nejmenší děti, které se mohou zapojit společně s rodičem.
   
  Dětský park Razulák je novinkou loňské sezóny v Resortu Valachy. Nachází se na úpatí sjezdovky Razula, která tak našla své letní využití. Děti mají v parku řadu venkovních atrakcí – tubing, aquazorbing, lanáček, vodní přístav s lodičkami, skákací hrad, skluzavky, obří pískoviště, trampolínu či půjčovnu autíček a koloběžek. Novinkou, která přibyla v minulých dnech, je jedinečná Vodouchova pumpa s korýtky a vodními stavidly nebo minizoo s králíčky Hruškou a Malinou. Dvakrát denně se v parku konají animační programy. O prázdninách je otevřeno denně od 10 do 19 hodin.

  Více: www.valachy.cz

  kde?

 • Resort Valachy, Velké Karlovice

  kdy?

 • 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.