Uplynulé události

Den kávy ve Zlíně - Kávafest 2018

Den kávy ve Zlíně - Kávafest 2018

Send by e-mail
 • Milovníci kávy těšte se! Přednášky o kávě, degustace káv, workshopy i trh kávy. To vše na vás čeká v říjnu v prostorách Kongresového centra ve Zlíně.

  20.10.2018  Na týdenní oslavu kávy v zapojených podnicích Zlínského kraje (1.-7. října 2018) navazuje oblíbený Den kávy, který se bude ve Zlíně konat 20. října, nově v prostorách Kongresového centra. „Stejně jako každý rok i letos bude akce spojena s mnoha zajímavými přednáškami. Ty se budou konat v prostorách Malého sálu s kapacitou až 140 míst. Loni na zámku byly přednášky ve venkovním prostoru a některým lidem už bylo zima, což tedy letos nehrozí. K dispozici bude také šatna pro návštěvníky. Stejně jako loni počítáme s dětským koutkem,“ připomíná organizátor festivalu Jaroslav Střecha. Výhodou je i dostupné podzemní parkoviště a fakt, že je Kongresové centrum v centru Zlína a dobře dostupné MHD.  V rámci Dne kávy se uskuteční opět mini trh kávy, celodenní přednášky o kávě, degustace káv (je lepší si rezervovat místo předem pro omezenou kapacitu) a workshop Udělej si vlastní espresso, kdy si lidé budou moci pod dohledem baristy udělat svoje espresso. 

  Bližší informace k festivalu najdete na www.KavaFest.cz a průběžně na Facebooku www.facebook.com/
  KavaFest
  .

  Foto Miss Tereza Vlčková: Petr Mysliveček
  Foto Kongresové centrum: Petr Švancara
  Foto Kongresové centrum interiér: Svatopluk Klesnil
  Ostatní foto:  Naty Haui, Photography 

  kde?

 • Kongresové centrum Zlín

  kdy?

 • 20. 10. 2018 - 20. 10. 2018

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.