Uplynulé události

Chillibraní

Chillibraní

Send by e-mail
 • Chillibraní je největším festivalem pálivého jídla v Evropě a také jediný v České republice a na Slovensku, který pořádáme již pátým rokem v Brně. Jsme spolek vášnivých pěstitelů, amatérských kuchařů a nadšených konzumentů chilli – mnoho z nás pěstuje doma papriky a také z nich vyrábí omáčky a různé pochutiny.
  Několik tisíc návštěvníků přiláká do Brna nejen jedinečná atmosféra Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého – Chilližrout, ale oblíbenou součástí programu jsou také kuchařské show, kde své speciality představují přední čeští kuchaři – loni se takto prezentoval například michelinský kuchař Oldřich Sahajdák a i letos bude účast kuchařů hvězdná.
  Na festivalu nechybí ani široká nabídka hotfood kuchyně, mnoho místních výrobců omáček, prodejců koření a také škála menších českých pivovarů a všeho dalšího, co do světa chilli a dobrého jídla patří.
  Více informací o festivalu a jeho historii najdete na www.chillibrani.cz.

  kde?

 • Brno, Koupaliště Riviéra

  kdy?

 • 03. 09. 2016 - 03. 09. 2016

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.