Uplynulé události

Chillibraní & Apetit piknik 2017

Chillibraní & Apetit piknik 2017

Send by e-mail
 • V sobotu 2. září se v Brně poprvé uskuteční kulinární trh a gastronomický festival v jednom: Apetit piknik spojený s šestým ročníkem festivalu Chillibraní.  
  Součástí Chillibraní je Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého – Chilližrout a také mnoho kuchařských show českých kuchařů, například Jiřího Štifta, Oldřicha Sahajdáka nebo Přemka Forejta s Janou Bilíkovou. Na festivalu nechybí ani široká nabídka hotfood kuchyně, mnoho místních výrobců omáček, prodejců koření a všeho dalšího, co do světa chilli a dobrého jídla patří.  Šestý ročník největšího hotfood festivalu v Evropě se bude tentokrát konat společně s oblíbeným Apetit piknikem, který je největším kulinářským a farmářským trhem v rámci Česka. Apetit Piknik je místem, kde se setkávají čtenáři časopisu s jeho redakcí, milovníci dobrého jídla a pití se šéfkuchaři, profesionální prodejci s drobnými farmáři a kulináři.   Více informací: www.chillibrani.cz a https://www.facebook.com/chillifestivalbrno/
   

  kde?

 • 2. září 2017 v 11:00, Koupaliště Riviéra, Brno

  kdy?

 • 02. 09. 2017 - 02. 09. 2017

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.