Uplynulé události

Česká kuchyně I. - kurz vaření

Send by e-mail
 • Česká kuchyně s tradičními recepty je základem každé domácnosti. Je libo klasickou českou kuchyň? V Chefparade patří k jedné z nejoblíbenějších kuchyní.

  Kurz české kuchyně je vhodný jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří si chtějí osvěžit základy vaření i naučit se něco nového. Zároveň se během kurzu naučíte a dozvíte základní kuchařské postupy a tipy od profesionálů.

  A jak to probíhá na kurzu Česká kuchyně?

  Společně s šéfkuchařem se během kurzu, zakončeného konzumací vašich výtvorů, naučíte připravovat klasická česká jídla jako od maminky. K dispozici budete mít na zapůjčení i zástěry a recepty, které po kurzu obdržíte na vaši emailovou adresu.

  Možnost „All you can drink“: nabídka neomezené konzumace nápojů. Platí pouze na vybraná vína a piva, nealko nápoje od 18:00 - 21:30. Konzumace platí pro jednu osobu. Nabídka platí pouze pro účastníky kurzu a nápoje nelze odnášet sebou ze studia Chefparade. Cena služby je 349 Kč.

  Více informací ZDE.


   

  kde?

 • Studio Chefparade, Husitská 56, Praha 3

  kdy?

 • 30. 01. 2015 - 30. 01. 2015

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.