Certifikované restaurace

Restaurace AtriumSend by e-mail

Kontakty

Restaurace Atrium Truhlářská 16
Praha 1 110 00
Telefon
+420 211 159 650
E-mail
reservation@hotel-grandmajestic.cz
Web
www.hotel-grandmajestic.cz/cs/restaurace-praha
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
12 - 22
úterý
12 - 22
středa
12 - 22
čtvrtek
12 - 22
pátek
12 - 22
sobota
12 - 22
neděle
12 - 22

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
0
Nekuřácké
120
Terasa
0

Příjemná hotelová restaurace blízko náměstí Republiky s moderní gastronomií a s nabídkou klasických českých specialit.

Doplňkové služby

automatické hasící zařízení, bezplatné WiFi, dětská židle k dispozici, hosté dostávají tištěnou účtenku, klimatizace, kohoutková voda zdarma, omalovánky a pastelky k dispozici, oslavy, party, počítač s připojením na internet, protipožární signalizace, reprodukovaná hudba, salonek, svatby, taneční prostor, televize velkoplošná, teplá jídla po celý den, vinné degustace na objednávku či příležitostn

Režim platby

hotově, kreditní karta, fakturou

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

U dvou koček

Tradice restaurace U Dvou koček se na Uhelném trhu v centru Prahy datuje již od roku 1678. V roce 2010 zde byl otevřen vlastní minipivovar. Interiér restaurace si zachoval starobylou atmosféru. Kromě prostorné restaurace si lze pivo vychutnat také „na stojáka“ ve výčepu.

U dvou koček


Lavička nekonečná v podolské porodnici

V areálu podolské porodnice (Ústav péče o matku a dítě) se od roku 2021 nachází bronzová Lavička nekonečná, jejíž autorkou je Lea Vivot. Zachycuje těhotnou a kojící ženu, které sedí na kulaté lavičce v přátelském hovoru.

Lavička nekonečná v podolské porodnici


Geologická zahrada v Dolních Počernicích

V geologické zahradě najdete vystavené vzorky hornin, které se běžně nacházející na území hlavního města a jeho blízkého okolí. Prohlédnete si horniny vzniklé rozsáhlou sopečnou činností, balvany vytažené z ústí řeky nebo říčních pláží.

Geologická zahrada v Dolních Počernicích


Nejmenší pražská rozhledna v Počernicích

Kamenná vyhlídková plošina v Dolních Počernicích přístupná po sedmi schodech je od roku 2014 součástí geologické zahrady, kterou najdete v parku za hřbitovem.

Nejmenší pražská rozhledna v Počernicích