Certifikované restaurace

Hotel DuoSend by e-mail

Kontakty

Hotel Duo horní bečva 216
horní bečva 756 57
Telefon
E-mail
provoz@hotel-duo.cz
Web
www.hotel-duo.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
07:30 - 22:00
úterý
07:30 - 22:00
středa
07:30 - 22:00
čtvrtek
07:30 - 21:00
pátek
07:30 - 21:00
sobota
07:30 - 22:00
neděle
07:30 - 22:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
Nekuřácké
140
Terasa

Doplňkové služby

barrier-free WC, free WiFi, free daily newspapers, shoe cleaner, board games for rent, baby chairs available, children's cutlery and utensils available, children's corner, pets allowed, occasional grilling, guests receive a printed bill, juke box, rental cards, snooker, possibility to heat up baby food, possibility of washing bicycle, access permitted with guide dog, cycling accessories for hire, colouring books and pastels available, celebration, party, computer with internet connection, sale of cycling and hiking maps of region , sale of packed lunches, tourist stamp sales, souvenir outlet, recorded music, lounge, rental of group games, board football, darts, dancing space, television, big-screen television, warm meals all day long, bike storage facility, videoshows, wine tasting on order or occasino, air hockey, occasional pig slaughter, occasional wild game feast, occasional live music

Režim platby

American Express, Benefit plus, Discover Card, EuroCard / MasterCard, invoice, VISA, VISA Electron

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Poutnické místo Komňa

Poutnické místo k odpočinku a rozjímání v Myší húšti vzdává hold Janu Amosi Komenskému, který se mohl v obci Komňa narodit. Místo v sobě nese také odkaz Komenského na dílo Labyrint světa a ráj srdce.

Poutnické místo Komňa


Haluškárna Maco

Přjďte na pravé moravské haluškárny!

Haluškárna Maco


Dětská léčebna Miramonti v Luhačovicích

Dětská lázeňská léčebna pro děti od 1,5 do 18 let nabízí ubytování jako v hotelu. Pobyt v lázních a léčebné procedury se tady snažíme dětem maximálně zpříjemnit. Moderní balneoprovoz je stylizovaný do vodního světa. Součástí léčebny je základní škola. U dětí léčíme převážně alergie a astma.

Dětská léčebna Miramonti v Luhačovicích


Ekofarma Jarošov

Na farmě hospodaří ekologickým způsobem. Nepoužívají žádné chemické prostředky, pouze přírodní produkty.

Ekofarma Jarošov