Certifikované restaurace

Cukrárna-kavárna ŠarlotkaSend by e-mail

Kontakty

Cukrárna-kavárna Šarlotka Třída Čsl. legií 327
České Velenice 378 10
Telefon
E-mail
Web
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
-
úterý
-
středa
10.00 - 18.00
čtvrtek
10.00 - 18.00
pátek
10.00 - 18.00
sobota
10.00 - 18.00
neděle
10.00 - 18.00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
50
Nekuřácké
0
Terasa
16

Rodinná cukrárna a kavárna s domácími zákusky a výbornou kávou.

Doplňkové služby

Cukrárna a kavárna Šarlotka je rodinná cukrárna-kavárna v Českých Velenicích. Najdete nás na adrese třída Čsl. legií 327 v blízkosti základní školy naproti Outlet Shopu. V cukrárně-kavárně si můžete vychutnat lahodnou kávu, osvěžit se širokou škálou nápojů a ochutnat cukrářské výrobky z vlastní výrobny, případně vybrané lahůdky. Specialitou naší cukrárny je cukrářský výrobek Šarlotka a dortík Pavlínka.V naší cukrárně-kavárně můžete ochutnat pravou italskou kávu značky Pavan Caffé. Tato firma má 60-ti letou tradici, v které se promítla vášeň a láska k chutné a poctivé kávě. Caffé Pavan je v Itálii považována za synonymum pro vynikající praženou kávu. Milovnikům vína nabízíme vína Sv. Floriánek ze Šlechtitelské stanice Velké Pavlovice. Ve spolupráci s firmou Madami nabízíme široký sortiment domácích limonád a horkých nápojů. Confectionery and cafe Šarlotka is a family confectionery-cafe in České Velenice. You can find us at třída Čsl. legions 327 near the primary school opposite the Outlet Shop. In the pastry-shop you can enjoy delicious coffee, refresh yourself with a wide range of drinks and taste confectionery from our own factory, or selected delicacies. The specialty of our confectionery is the confectionery product Šarlotka a dortík Pavlínka. In our confectionery-café you can taste real Italian coffee of the Pavan Caffé brand. This company has a 60-year tradition, which has reflected the passion and love for tasty and honest coffee. Caffé Pavan is considered in Italy to be synonymous with excellent roasted coffee. For wine lovers we offer wines Sv. Floriánek from the Velké Pavlovice Breeding Station. In cooperation with the Madami company, we offer a wide range of homemade lemonades and hot drinks.

Režim platby

hotovost

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Keramické korále z Bechyně – keramický šperk od Jaromíra Ernekra

Ručně dělané korále z věhlasné bechyňské keramiky vyrábí pan Jaromír Ernekr. Každý korálek je dělaný ručně, a proto je každý z nich naprostý originál. Všechny jeho šperky nesou označení "Toulava regionální produkt".

Keramické korále z Bechyně – keramický šperk od Jaromíra Ernekra


Ptačí pozorovatelna u Vrbenských rybníků

V Ptačí oblasti Českobudějovické rybníky nedaleko jihočeské metropole naleznete na okraji rybníka Starý Houženský dřevěnou ornitologickou pozorovatelnu, která je volně přístupná všem milovníkům přírody.

Ptačí pozorovatelna u Vrbenských rybníků


Obytný modul Kometa na hladině Lipna

Splňte si sen a zažijte jedinečné chvíle v unikátních prostorách přímo na vodní hladině. Svůj zážitek umocněte využitím ubytování v hausboatu nebo designovém obytném modulu, situovaných v romantické zátoce Lipno Blue Marine.

Obytný modul Kometa na hladině Lipna


Trvalkové zahradnictví Herba Grata

Jihočeské trvalkové zahradnictví se pyšní velkou ukázkovou přírodní zahradou, kde si milovníci trvalek mohou prohlédnout různé typy trvalkových a smíšených výsadeb, od klasických trvalkových rabat, přes mozaikové výsadby až po velkou prérii. Lze nahlédnout i do oranžérie nebo zeleninové zahrádky.

Trvalkové zahradnictví Herba Grata