Certifikované restaurace

Cukrárna For YouSend by e-mail

Kontakty

Cukrárna For You Mírové náměstí 101
Broumov 101 55001
Telefon
E-mail
Web
budou v květnu
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
8:30 - 15:30
úterý
8:30 - 15:30
středa
8:30 - 15:30
čtvrtek
8:30 - 16:00
pátek
8:30 - 16:00
sobota
8:00 - 11:00
neděle
-

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
17
Nekuřácké
0
Terasa
0

Doplňkové služby

Otevřeli jsme v roce 2020. Nabízíme zákusky i chlebíčky od rodinné pekárny. Vyrábíme si vlastní zmrzlinu a prodáváme regionální produkty nejen Broumovska. Doplňkový prodej je kuličková zmrlina, nápoje, italské produkty. Kávu si vozíme z Itálie. V cukrárně se konají worskhopy s názvem "Vyrob si svůj produkt", kde místní učí ostatní třeba recyklovat starý kalendář a vyrobit si z něj dárkovou tašku. Také pořádáme cestopisné besedy s ochutnávkou. Zákazníci - hlavně místní - se k nám vrací. Cílem založení cukrárny bylo oživit náměstí města Broumova. Propojit místní regionální produkty a lidem tak ukázat a dát, to co tu v regionu máme. Vzniklo pevné pracovní místo a v sezóně nám tu pomáhají studenti. Srdcem cukrárny není jen její sortiment, ale i její pracovní tým. Zákusky snídáme také, protože to nejde nevzít si :)

Režim platby

hotově od května 2022 bude možnost platby kartou

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Mýdlárna U Dvou koček

Mýdlárna U Dvou koček v Hradci Králové nabízí originální ručně dělaná přírodní a čistě rostlinná mýdla vyráběná metodou za studena, která mýdlům umožňuje uchovat si všechny výživné látky, minerály a vitamíny obsažené v rostlinných olejích. D

Mýdlárna U Dvou koček


Interaktivní prohlídky broumovského skriptoria

Interaktivní prohlídky středověké písárny broumovského kláštera spojené s prohlídkou vzácně dochované klášterní knihovny.

Interaktivní prohlídky broumovského skriptoria


Vamberský domek pro relax – Hide in City

Domek ukrytý před okolím, a přesto v centru města, nabízí vše potřebné pro relaxační pobyt: kuchyňku s posezením pro dva, koupelnu, prostorný obývací pokoj i podkrovní ložnici. Vše se na pouhých 55 metrech čtverečních.

Vamberský domek pro relax – Hide in City


Pěchotní srub N-S 73 Jeřáb u Dobrošova

Asi 5 kilometrů od Náchoda se nachází pěchotní srub N-S 73 Jeřáb. Je součástí dělostřelecké tvrze Dobrošov, vybudované v rámci výstavby pohraničního opevnění z let 1937–1938.

Pěchotní srub N-S 73 Jeřáb u Dobrošova